Midland - Midland - традиційна швейцарська якість

Midland

Компания "Мідланд Ойл Україна" є офіційним представництвом швейцарської моторної оливи Midland на українському ринку мастильних матеріалів.

Головною стратегією виробника є концепція LIMITED EDITION, що означає відмову від масового виробництва та орієнтацію на найвищу якість товару, що виготовляється.

На даний час існує розвинена мережа з продажу моторних олив Midland.

Це - автомагазини, станції техничного обслуговування, інтернет-магазини. Нашими клієнтами також є транспортні компанії, які купують наші моторні оливи для своїх парків вантажних автомобилів (Volvo, Man, Mack, DC, Renault та багато інших), сільськогосподарські підприємства, які використовують імпортну технику, зокрема John Deer, Claas, Case, Massey Ferguson та інші). Також, майже в кожній області України є наші представники, у яких Ви можете придбати якісні моторні оливи Midland

Новинки продукції ми висвітлюємо на нашому сайті та інших інтернет ресурсах.

 

Для наших клиієнтів ми розробили спеціальну бонусну систему. Також є пропозиції по рекламній продукції.

Надаємо технічні консультації по продуктам Midland. Маємо спеціалні пропозиції для сервисних станцій.

Кожен день компанія "Мідланд Ойл Україна" забезпечує своїх клієнтів повним ассортиментом тварів марки Midland, який постійно поповнюється новинками та оновлюється найновішими допусками заводів автовиробників.

Ми намагаємося надавати найкращий сервіс при работі з клиієнтами: розробили гнучку систему знижок, зручні умови доставки товару, бонуси та спеціальні пропозиції.

Запрошуємо Вас до нашої Midland Family - підтримувати та розвивати бізнес разом!

Поиск
Вверх
Личный кабинет
Подбор масел