Історія марки MIDLAND - Midland - традиційна швейцарська якість

Історія марки MIDLAND

Істория марки

Історія компанії веде свій початок з 1880 року, коли Якоб Брэк заснував власну незалежну компанію  Oel - Brack AG. В ті часи, коли ще не існувало таких автомобільних гігантів, як Mercedes - Benz, BMW, Ford, власне, як і серійного виробництва автомобілів, Якоб Брэк почав свою діяльність в нафтовій промисловості з постачань машинних олив промисловим компаніям в Швейцарії.

 

У 1910 році компанія вже виробляла власні оливи, а в 1938 році онук Якоба Брэка Альфред підписав контракт на імпорт сирої нафти з штату Пенсильванія, США, яка до цього дня вважається кращою для виробництва моторних мастил. Асортимент продукції розширювався, як і компанія Oel – Brack AG. В середині 50-х років в Хунценшвілі, недалеко від Цюріха, був відкритий новий сучасний завод.

У 1980-х роках у бізнес ввійшло четверте покоління сім'ї, брати Фредді та Томас Брэк, що управляють компанією і до цього дня.

У 1994 році компанія Oel – Brack AG підписала контракт з компанією Pennzoil and Quaker State на виробництво продукції Quaker State для європейського ринку. Асортимент продукції Quaker State був істотно розширений завдяки власним розробкам і KNOW - HOW компанії Oel – Brack AG, що забезпечило зміцнення позицій легендарної американської марки Quaker State на європейському ринку. Також це відбулося завдяки відповідності європейських олив Quaker State, вироблених компанією Oel – Brack AG, європейським стандартам і вимогам європейських автовиробників. 

У 2003 році Shell Co., одна з найбільших у світі нафтових компаній, придбала контрольний пакет акцій компанії Pennzoil and Quaker State, щоб вийти на складний американський ринок. Це спричинило припинення продажів цих відомих брендів у більшості європейських країн.

 

 

 

За роки існування, марка MIDLAND, завдяки незмінній, найвищій якості і найширшому в Європі асортименту продукції, стала відома не лише в Швейцарії, а також експортується у більше, ніж 20 країн світу.


Компанія Oel – Brack AG є постійним учасником Женевського автосалону з моменту його основи та представляє на цій виставці самі передові розробки в галузі виробництва моторних мастил.

Поиск
Вверх
Личный кабинет
Подбор масел