Виробництво - Midland - традиційна швейцарська якість

Виробництво

MIDLAND - ОДИН ІЗ САМИХ СУЧАСНИХ ТА ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЗАВОДІВ В САМОМУ СЕРДЦІ ШВЕЙЦАРІЇ

Для всього світу напис Made in Switzerland дорівнює Знаку Якості.

І концепція LIMITED EDITION в першу чергу асоціюється зі Швейцарією.

Для компанії Oel - Brack AG принцип LIMITED EDITION - це не просто гарний слоган, а усвідомлений відхід від масового виробництва на користь 100% гарантії контролю якості кожної випущеної одиниці продукції. Тому, за більш ніж 140-річну історію, компанія не отримала жодної рекламації на власну продукцію.

У 2017 році, всього за 2 роки компанія Oel - Brack AG побудувала і запустила абсолютно новий завод з виробництва мастильних матеріалів, який на сьогодні є повністю автоматизованим та одним із найсучасніших заводів в Швейцарії.

З 2018 року на всій продукції марки MIDLAND нанесене маркування - стилізована червона "крапля оливи" - це символіка ATIEL (Технічна Асоціація Європейських виробників олив) для Європейської системи моніторингу якості мастильних матеріалів для двигунів EELQMS.

 

Таким чином, наявність знака EELQM підтверджує, що компанія, як виробник і продавець моторних мастил, була внесена Технічною Асоціацією Європейських виробників моторних олив (ATIEL ) в перелік компаній, що керуються принципами кодекса практики (LoC) ATIEL та EELQMS, а це дозволяє отримувати схвалення автовиробників, а також ліцензувати продукцію по API. Окрім цього, LoC визначає відповідність продукції специфікаціям ACEA в якості стандартів для моторних мастил.

Методика классификації ACEA спирається на певні фізико-хімічні показники, мінімальному значенню якого відповідає кожна підгрупа кожного класу. Дослідження проводиться під контролем організації EELQMS (займається контролем і сертифікацією лабораторій, які розробляють і таких, що виробляють оливу). Допуски OEM тепер випускаються тільки післе підписання LoC (наприклад, Scania, Volvo Trucks). Список компаній, підписавших LoC, можна подивитись на офіційному сайті ATIEL/SAIL

www.sail-europe.eu

Наявність знаку EELQMS на этикетках продукції MIDLAND підтверджує, що продукція MIDLAND пройшла всі необхідні тести та іспити ACEA і вконує указані вимоги категорій ACEA.

Швейцарія - країна найвищих стандартів якості та екологічних норм. Цим, у тому числі, обумовлене те, що продукція MIDLAND завжди орієнтована не лише на існуючі вимоги автовиробників, але і випереджає їх.

Поиск
Вверх
Личный кабинет
Подбор масел