Нова олива для PSA, Fiat Opel

Midland Axentum 0W-20 - моторна олива ACEA C5 зі специфічними властивостями для брендів Stellantis (PSA і FCA). Вона доступна вже зараз і може використовуватися для всіх двигунів, для яких вимагається PSA B71 2010.

Це стосується автомобілів Citroën, Peugeot і DS, починаючи з 2018 року випуску, а також нових автомобілів Fiat, Opel і деяких моделей Toyota.

Axentum 0W-20 також особливо підходить для двигунів, в яких ремінь ГРМ працює в оливі. Але це ще не все: Midland Axentum відповідає стандартам ACEA C5 і API SP, а тому також захищає від попереднього запалювання на низьких обертах (LSPI → Low Speed Pre-Ignition). Технологія Low SAPS забезпечує знижений вміст сульфатної золи, фосфору та сірки, а отже, збільшує термін служби систем доочистки вихлопних газів.

Крім того, Midland Axentum 0W-20 забезпечує економію пального та зниження викидів завдяки зниженій в'язкості HTHS.

З новою оливою Midland Axentum 0W-20 ми стали одним з перших незалежних виробників, які запропонували моторну оливу, що відповідає стандарту B71 2010. Це ще раз демонструє, що ми здатні дуже швидко виводити на ринок інновації, які відповідають потребам наших клієнтів. Це великий крок вперед, який принесе користь нашим клієнтам.