Нова олива Cryptogear 75W-90

Cryptogear 75W-90 від Midland - це нова повністю синтетична трансмісійна олива, розроблена спеціально для важконавантажених автоматичних трансмісій I-Shift.

I-Shift - це автоматизована механічна коробка передач, розроблена та виготовлена компанією Volvo. Трансмісія розроблена спеціально для важких транспортних засобів, таких як вантажівки та автобуси, і вперше була випущена в 2001 році. Крім автомобілів Volvo, трансмісії I-Shift також використовуються у вантажівках і автобусах таких компаній, як Renault і Mack Trucks.

Трансмісія I-Shift використовує керовану комп'ютером електроніку для автоматичного перемикання передач, зменшуючи навантаження на водія, досягаючи при цьому оптимальної економії пального та кращих експлуатаційних характеристик. Трансмісія I-Shift здатна швидко та плавно перемикати передачі, враховуючи оберти двигуна, швидкість транспортного засобу, ухил дороги та інші фактори.

Специфікація Volvo 97315, яка відповідає Cyptogear 75W-90, є кращою для важких комерційних автомобілів, а також може використовуватися, коли рекомендується специфікація Volvo 97307 або 97305 з в'язкістю 75W-80.